Hifu

Yorgun görünümlü bir yüzden bıktıysanız, dolabınız “mucize kremi” adı altındaki kremler ile doluysa ve yüzde gerginlik oluşturmak amacı ile her türlü yöntemi denediyseniz, ancak arzu ettiğiniz sonuçlardan uzaksanız. Fokuslu Ultrason (HIFU) sizin için uygun seçenek olabilir.

Yüksek yoğunluklu odaklanmış ultrason veya yaygın söylem ile Fokuslu Ultrason (Hifu) ameliyatsız yüz germe, ameliyatsız yüz gençleştirme konusunda; ameliyatlı yöntemlere değerli bir alternatif sunan, dikkate değer bir teknolojidir. Ultrasonla yüz gençleştirme (HIFU) FDA (Amerikan Gıda ve İlaç Dairesi) tarafından yüz ve dekolte bölgesindeki çizgilerin tedavisi açısından etkinliği onaylanmış bir tedavidir. Günümüzde Fokuslu Ultrason (Hifu) teknolojisini farklı isimler altında duyabilirsiniz.

Ultherapy, Ultraskin, Ultraformer, Duoblo ultrasonla yüz germe amacı ile farklı isimlerde ancak aynı teknolojiyi kullanarak hizmet veren farklı firmaların üretimi olan cihazlardır. Fokuslu Ultrason cildi güvenli bir şekilde gerginleştirmek ve sıkıştırmak için ultrasonun gücünü kullanmaktadır. Ultrason etkisi, IPL ve diğer lazerler veya Radyo-Frekans gibi ışıktan üretilen enerjiyi kullanan cihazlardan farklı bir enerji şeklidir.